Sleva!
Vysoce Kvalitní Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Slam ZS44/ZS56
Původní cena byla: 2 790,00 Kč.1 116,00 KčAktuální cena je: 1 116,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Slam ZS44/ZS56 je určen pro rámy s otvorem hlavové trubky o vrchním průměru 44mm a spodním 56mm. Standardně určeno pro vidlici s kónickým sloupkem (po dohodě možno upravit pro vidlice se sloupkem 1 1/8).
Díky speciálně upraveným miskám získáte s tímto hlavovým složením nejnižší možné posazení řidítek.
| Popis | ZS44/28.6/H2/|ZS56/40/H4 |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 2mm |
| Typ ložiska horní části | Hellbender |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 56.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 40mm |
| Kroužek na vidlici | ALU |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Hellbender |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 62.79g |
| Part Number | BAA2160K |





