Sleva!
Hlavové složení Cane Creek 110 ZS44 Top (červená) Akční Cena
Původní cena byla: 1 568,00 Kč.627,20 KčAktuální cena je: 627,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní díl hlavového složení pro rámy s 44 mm vnitřním průměrem hlavové trubky.
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková lodˇ. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá cane Creek 110 výjmečnou?
- nízká hmotnost
- poměr cena / životnost
- unikátní systém utěsnění
- odolná, do misek vlisovaná ložiska
- výběr barevných provedení
- možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek!
| Popis | ZS44/28.6/H8/x |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 8mm |
| Typ ložiska horní části | Nerezové |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 7075 |
| Hmotnost | 52.88g |
| Part Number | BAA0151x |





