Sleva!
Sedlovka Cane Creek Thudbuster G4 LT – 30,9mm Must-Have
Původní cena byla: 4 699,00 Kč.1 879,60 KčAktuální cena je: 1 879,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Paraleogramová odpružená sedlovka od firmy Cane Creek Thudbuster G4
přináší řadu vylepšení oproti svému předchůdci. Nově navržený systém
zajišťuje vyšší životnost, snadnější nastavení tvrdosti bez nutnosti
použít jakékoli nářadí.
Součástí sedlovky je elastomer střední tvrdosti pro jezdce o hmotnosti 65 kg aža 90 kg.
| OFFSET | 5mm (nezatížená) |
| MATERIÁL | Dural |
| UCHYCENÍ SEDLA | Uchycení jedním šroubem |
| ČEPY | Servisovatelné tvrdě anodizované duralové čepy, PTFE futra |
| ELASTOMERY |
Extra měkký – pod 65kg Měkký – 55kg – 75kg Střední – 65kg – 90kg (součástí balení) Tvrdý – 80kg – 100kg Extra tvrdý – 95kg – 113kg |
| ZDVIH | 90mm/ 3.54in |
| DÉLKA | 27.2 – 390mm, 30.9 + 31.6 – 420mm |
| HMOTNOST | 750g (31.6) |
| MAXIMÁLNÍ HMOTNOST JEZDCE | 250lbs / 115Kg |
| ZASUNUTÍ | Minimum – 100mm / Maximum – 274mm |
| PRŮMĚR | 27.2, 30.9, 31.6 (ostatní průměry za pomoci redukčních vložek) |





