Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty ZS62/40 Bottom (1,5") Bezpečná Platba
Původní cena byla: 763,00 Kč.305,20 KčAktuální cena je: 305,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cane Creek FORTY – řada hlavových složení Cane Creek kombinuje bezprecedentní kvalitu, nízkou hmotnost a příjemnou cenu.
Cane Creek Forty ZS62 – Bottom je spodní díl hlavového složení pro rámy s 1,5″ hlavovou trubkou (vnitřní průměr hlavové trubky 62 mm) a vidlice s 1,5″ nebo „tapered“ sloupkem.
Ložisko je uložno uvnitř rámu.
| Popis | ZS62/40/H4/K |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 62mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Face-Sealed |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 88g |
| Part Number |





