Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty IS42 Top Tall Tovární Cena
Původní cena byla: 990,00 Kč.396,00 KčAktuální cena je: 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Novou řadu hlavových složení Cane Creek FORTY charakterizuje neuvěřitelně nízká hmotnost, kvalitní utěsněná ložiska a originální utěsnění vnějších misek i kroužku na vidlici. V poměru výkon/cena jasná jednička na trhu.
Horní část integrovaného hlavového složení (italská – verze) pro 1 1/8 vidlici. Oproti standardní verzi má větší průměr ložisek (42mm). Před objednáním raději dvakrát měřte.
Vyšší krytka (verze Tall) nahradí několik podložek pod představec.
Vhodné pro horská, silniční i trekingová kola.
| Popis | IS42/28.6/H15/K |
| Horní část – typ | IS – Integrated |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 42.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 15mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 42g |
| Part Number | BAA0095K |





