Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty IS41 Top Kup Teď
Původní cena byla: 990,00 Kč.396,00 KčAktuální cena je: 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Novou řadu hlavových složení Cane Creek FORTY charakterizuje neuvěřitelně nízká hmotnost, kvalitní utěsněná ložiska a originální utěsnění vnějších misek i kroužku na vidlici. V poměru výkon/cena jasná jednička na trhu.
Horní část integrovaného hlavové složení Cane Creek pro 1 1/8 vidlici.
Integrované hlavové složení Cane Creek Forty IS41 je určeno pro rámy s vnitřním průměrem hlavové trubky 41,1 mm.
Vhodné pro horská, silniční i trekingová kola.
| Popis | IS41/28.6/H9/K |
| Horní část – typ | IS – Integrated |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 41.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 9mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 37g |
| Part Number | BAA0081K |





