Sleva!
Vidlice 29" Cane Creek Helm MK II AIR Víkendová Akce
Původní cena byla: 19 990,00 Kč.7 996,00 KčAktuální cena je: 7 996,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Zdvih: | 130-160mm |
| Nastavení: |
vysoko-rychlostní komprese – 10 pozic nízko-rychlostní komprese – 17 pozic odskok – 10 pozic objem vzduchové komory (8 indexovaných poloh na pístnici) nezávislé nastavení tlaku v pozitivní a negativní komoře nastavení zdvihu |
| Průměr vnitřních nohou: | 35mm |
| Rozteč náboje: | 15mm x 110mm BOOST |
| Osa: | D-Loc 15mm pevná osa |
| Offset: | 44mm / 51mm |
| Maximální rozměr pláště: |
29” – 64mm šířka, 749mm výška 27.5″+ – 75mm šířka, 739mm výška |
| Gufera: | SKF |
| Barva: | Lesklá černá |
| Hmotnost: | 2080 gramů |
Zdvih je možné jednoduše měnit po 10mm. Dvě vložky pro změnu zdvihu jsou součástí balení. V případě zájmu můžeme před prodejem vidlici nastavit na požadovaný zdvih.





