Sleva!
Teleskopická sedlovka X-Fusion Manic 27,2/50mm Zlevněný
Původní cena byla: 2 990,00 Kč.1 196,00 KčAktuální cena je: 1 196,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Barva: | BLACK |
| Určení: | gravel |
| Hmotnost: | 529 g (včetně páčky a bovdenu) |
| Délka: | 380 mm |
| Zdvih: | 50 mm |
| Ovládání páky: | Mechanical |
| Hlavový typ: | Zero Offset |
| Průměr: | 27.2 mm |





