Sleva!
Super Cena Hlavové složení Cane Creek Forty ZS49 Top
Původní cena byla: 1 090,00 Kč.436,00 KčAktuální cena je: 436,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní díl hlavového složení od Cane Creek s unikátním systémem utěsnění.
Redukuje 49,61 mm široký otvor hlavové trubky rámu pro použití vidlice s 1 1/8″ sloupkem.
| Popis | ZS49/28.6/H8/K |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 49.61mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 8mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 57g |
| Part Number | BAA0078K |





