Sleva!
Sleva pumpa BLACKBURN Mammoth 2stage black
Původní cena byla: 599,00 Kč.239,60 KčAktuální cena je: 239,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| BARVA | černá |
|---|---|
| SEZÓNA | 2023 |
| PROVEDENÍ | ruční, mini |
| POUŽITÍ | na kolo |
| HLAVA/VENTILEK | univerzální |
| KATEGORIE KOLA | na silniční kolo, na horské kolo, na trekové kolo |
| ROZMĚRY | 230 mm |
| MAXIMÁLNÍ TLAK | 120 psi / 8 bar |
| MATERIÁL TĚLA | dural |
| MONTÁŽ NA RÁM | držák na rám kola |
| HMOTNOST | 168 g |
| VELIKOST | uni |





