Sleva!
Ráfek Javax SD301,622-30,32děr,TR,Disc,černý Autentický
Původní cena byla: 1 190,00 Kč.476,00 KčAktuální cena je: 476,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| MTB hliníkový ráfek 29″ JAVAX SD301, 622-30, Disk, Tubeless Ready | |
| Kategorie: | MTB Disk, Tubeless ready |
| Materiál: | KLM41 |
| Povrchová úprava: | černý elox |
| Počet děr: | 28, 32 |
| Nýtování: | ne |
| Rozměr: | 29″ (622) |
| ERD: | 602 (přeměřeno) |
| Výška ráfku: | 19 mm |
| Šířka ráfku (vnější): | 35 mm |
| Šířka ráfku (vnitřní): | 30 mm |
| Design: | s logem |
| Typ spoje: | Sleeved – vložka s lepidlem |
| Hmotnost: | 543 ±5 g / 28 děr (zváženo)529 ±5 g / 32 děr (zváženo) |
Maximální zatížení ráfku: 100 kg.Ráfek je vhodný pro XC / All mountain.Vyrobeno na Taiwanu.





