Sleva!
Ráfek 28" DT Swiss GR 531 gravel Sleva
Původní cena byla: 2 080,00 Kč.832,00 KčAktuální cena je: 832,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Nový ráfek GR 531 předurčuje k dobrodružství v terénu. Hliníkový ráfek s 24mm vnitřní šířkou je k dispozici v průměrech 27,5″ nebo 29″ s počty děr 24/28/32 děr. Svařovaný spoj zaručuje vysokou tuhost a pevnost pro váš gravel speciál. Na tyto odolné ráfky lze nasadit pneu až do 53mm šíře. Součástí balení jsou niple DT Alu Squorx PL a podložky pod niple. Výška ráfku 25mm, hmotnost od 500g a maximální nosnost 130kg.
| Produktová řada | GR |
|---|---|
| Typ | 531 |
| Použití | Gravel Disc brake |
| Průměr ráfku | 622 mm (29″“ / 700C) |
| Vnitřní šířka | 24 mm |
| Výška ráfku | 25 mm |
| Barva | Black |
| Spoj | Welded |
| Hmotnost | 535 |





