Sleva!
Poslední Šance Hlavové složení Cane Creek 110 ZS49 Bottom (modrá)
Původní cena byla: 1 095,00 Kč.438,00 KčAktuální cena je: 438,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Spodní část hlavového složení Cane Creek 110 ZS49. Určeno pro rámy s vnitřním průměrem hlavové trubky 49mm a vidlicí s 1 1/8″ sloupkem vidlice.
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková loď. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá 110 výjmečnou?
nízká hmotnost
unikátní systém utěsnění
nerezová ložiska
výběr barevných provedení
možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek!
| Popis | ZS49/30/H4/x |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 49.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 30.015mm |
| Kroužek na vidlici | Aluminum, Dual-Seal |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Top-quality, sealed stainless steel bearings |
| Materiál | 7075 |
| Hmotnost | 35.59g |
| Part Number | BAA0148x |





