Sleva!
Plášť Schwalbe Rightrun 24×1,0 25-540 KevlarGuard černá Poslední Šance
Původní cena byla: 739,00 Kč.295,60 KčAktuální cena je: 295,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Provedení | Active Line |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 6,0-10,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 24×1,00 ETRTO 25-540 |
| Směs | Black n roll |
| Max.zatížení při max.tlaku | 60 kg |
| Váha pláště (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 315 g |
| Duše | 9A,9B |
| Rozměr | 24″ |
| Velikost | 24″ |





