Omezená Nabídka Vidlice 27,5" Cane Creek Helm MK II Coil
Původní cena byla: 14 990,00 Kč.5 996,00 KčAktuální cena je: 5 996,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
| Zdvih: | 130-160mm |
| Nastavení: |
vysoko-rychlostní komprese – 10 pozic nízko-rychlostní komprese – 17 pozic odskok – 10 pozic nastavení předpětí pružiny výběr tvrdosti pružiny nastavení zdvihu |
| Průměr vnitřních nohou: | 35mm |
| Rozteč náboje: | 15mm x 110mm BOOST |
| Osa: | D-Loc 15mm pevná osa |
| Offset: | 44mm |
| Maximální rozměr pláště: | 27.5″ – 65mm šířka, 714mm výška |
| Gufera: | SKF |
| Barva: | Matná černá |
| Hmotnost: |
Zdvih je možné jednoduše měnit po 10mm. V případě zájmu můžeme před prodejem vidlici nastavit na požadovaný zdvih.
Pružiny:
35lb spring – ČERVENÁ – (hmotnost jezdce 40 – 54kg)
45lb spring – ČERNÁ – (hmotnost jezdce 54 – 72kg)
55lb spring – ZELENÁ – (hmotnost jezdce 72 – 90kg)
65lb spring – MODRÁ – (hmotnost jezdce 90 – 108 kg)
Základní pružinu (zelená) je možno před prodejem zdarma nahradit za jakoukoli jinou.





