Sleva!
Odeslání Ihned Vidlice 26" / 27,5" Cane Creek Helm DJ MK II
Původní cena byla: 17 990,00 Kč.7 196,00 KčAktuální cena je: 7 196,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Zdvih: | 90mm |
| Nastavení: |
vysoko-rychlostní komprese – 10 pozic nízko-rychlostní komprese – 17 pozic odskok – 10 pozic objem vzduchové komory (8 indexovaných poloh na pístnici) nezávislé nastavení tlaku v pozitivní a negativní komoře nastavení zdvihu |
| Průměr vnitřních nohou: | 35mm |
| Rozměr kola: | 26″ a 27,5″ |
| Rozteč náboje: | 15mm x 110mm BOOST |
| Osa: | D-Loc 15mm pevná osa |
| Offset: | 44mm |
| Maximální rozměr pláště: | 27.5″ – 65mm šířka, 714mm výška |
| Gufera: | SKF |
| Barva: | Matná černá – stříbrné polepy |
| Rozměr osa – korunka | 483mm |
| Hmotnost: | 2140g |
Doporučené nastavení:
Tlak vzduchu – mezi 95 a125 psi
Odskok – mezi 5 a 10 klikama od úplného uzavření





