Sleva!
Odeslání Ihned Ráfek Javax WD255,622-25,28děr,Disc,TR,černý
Původní cena byla: 1 050,00 Kč.420,00 KčAktuální cena je: 420,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Popis produktu:
| MTB hliníkový ráfek 29″ JAVAX WD255, 622-25, Disk, Tubeless Ready, černý, sand blasted | |
| Model: | WD255 |
| Kategorie: | MTB Disk – Tubeless ready |
| Pro brzdy: | Diskové |
| Materiál: | Al 6066-T6 |
| Povrchová úprava: | černý elox, sand blasted |
| Počet děr: | 24, 28, 32 |
| Nýtování: | ne |
| Rozměr: | 29″ (622) |
| ERD: | 594 mm (změřeno) |
| Výška ráfku: | 23 mm |
| Šířka ráfku (vnější): | 30 mm |
| Šířka ráfku (vnitřní): | 25 mm |
| Design: | vylaserovaný štítek |
| Typ spoje: | Welded – svařovaný |
| Hmotnost: | 24 děr: 450 ± 5 g (zváženo)28 děr: 447 ± 5 g (zváženo)32 děr: 456 ± 5 g (zváženo) |
Pozn. Varianta ráfku WD255 na 24 děr má mírně odlišné logo oproti variantě na 28 a 32 děr – viz Galerie obrázků !Ráfek je určený pro: XC, GravelRáfek NENÍ vhodný pro Downhill a Enduro.Maximální zatížení ráfku: 65 kg – 90 kg dle počtu děr a použití ráfku !Vyrobeno na Taiwanu.





