Sleva!
Kliky+ložiska Prowheel Raid 36\\/22z., 175mm, Tovární Cena
Původní cena byla: 1 499,00 Kč.599,60 KčAktuální cena je: 599,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
kliky PROWHEEL RAID-501-TT 36-22 175mm BB 9sp
| délka klik: | 175mm |
| zuby: | 36-22T |
| ložisko (BB): | PW-BB73 (je součástí) |
| materiál: | AL-6061-T6 (kované) |
| povrchová úprava: | BLACK SAND ANO. |
| kompatabilita: | 9S |
| B.C.D.: | 104 / 64mm |
| řetězová linka: | 49mm |
| Q-FACTOR / I-FACTOR: | 181 / 151mm |





