Sleva!
Jen Po Omezenou Doba Hlavové složení Cane Creek Forty IS52/40 Bottom (1,5 ")
Původní cena byla: 790,00 Kč.316,00 KčAktuální cena je: 316,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Samostatný spodní díl integrovaného hlavového složení pro rámy s 1,5″ hlavovou trubkou a 1 1/8″ sloupkem vidlice.
Novou řadu hlavových složení Cane Creek FORTY charakterizuje neuvěřitelně nízká hmotnost, kvalitní utěsněná ložiska a originální utěsnění vnějších misek i kroužku na vidlici. V poměru výkon/cena jasná jednička na trhu.
| Popis | IS52/40/H1 |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | IS – Integrated |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 52.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Face-Sealed |
| Výška spodní části | 1mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | |
| Hmotnost | 50g |
| Part Number | BAA0086 |





