Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Slam IS42/IS52 Doprava Zdarma
Původní cena byla: 2 190,00 Kč.876,00 KčAktuální cena je: 876,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Slam IS42/IS52 je určen pro rámy s kónickým krkem, horním otvorem pro ložisko 42mm a spodním 52mm. Hlavové složení je určeno pro vidlici s kónickým sloupkem (po dohodě možno upravit pro vidlice se sloupkem 1 1/8).
Verze SLAM nabízí nejnižší možnou výšku a můžete tak nastavit představec do nejnižší možné pozice!
| Popis | IS42/28.6/H4,6/|IS52/40/H1 |
| Horní část – typ | IS – integrované |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 42.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 4.6mm |
| Typ ložiska horní části | Hellbender |
| Spodní část – typ | IS – integrované |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 52.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 40mm |
| Kroužek na vidlici | ALU |
| Výška spodní části | 1mm |
| Typ ložiska spodní části | Hellbender |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | |
| Part Number | BAA2162K |





