Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Lite IS41/IS47/33 Poslední Šance
Původní cena byla: 2 190,00 Kč.876,00 KčAktuální cena je: 876,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Hlavové složení Cane Creek Hellbender 70 Lite IS41/IS47 je určen pro rámy s kónickým krkem se spodním průměrem 1 1/4 (33mm), horním otvorem pro ložisko 41mm a spodním 47mm. Hlavové složení je určeno pro vidlici s kónickým sloupkem (po dohodě možno upravit pro vidlice se sloupkem 1 1/8).
| Popis | IS41/28.6/H2/|IS47/33/H1 |
| Horní část – typ | IS – integrované |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 41.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 9mm |
| Typ ložiska horní části | Hellbender |
| Spodní část – typ | IS – integrované |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 47.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 33mm |
| Kroužek na vidlici | ALU |
| Výška spodní části | 1mm |
| Typ ložiska spodní části | Hellbender Lite |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost |
ZeroStack (ZS) — 90g (vs 117g pro standardní ZS Hellbender 70) Integrated (IS) — 54g (vs 81g standardní IS Hellbender 70) |
| Part Number | BAA2173K |





