Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty ZS55/40 (1,5") Bottom Cenová Bomba
Původní cena byla: 1 090,00 Kč.436,00 KčAktuální cena je: 436,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Spodní miska hlavového složení Cane Creek Forty pro rámy s vnitřním průměrem hlavové trubky 55mm (Lapiere, Rock Machine a další).
Varianta pro vidlici s „tapered“ nebo 1,5″ sloupkem vidlice.
| Popis | ZS55/40/H4/K |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 54.95mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Face-Sealed |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 65g |
| Part Number | BAA0737K |





