Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty ZS44 Top Tall Levný
Původní cena byla: 990,00 Kč.396,00 KčAktuální cena je: 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní část hlavového složení Cane Creek Forty. Semiintegrovaná varianta pro rámy s vnitřním průměrem hlavové trubky 44mm. Vhodná pro kombinaci s jinými typy a rozměry hlavových složení Cane Creek pro rámy s „Tapered“ hlavovou trubkou.
Varianta Tall má vyšší (15mm) horní kryt – nahradí podložky pod představcem.
| Popis | ZS44/28.6/H15/K |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 15mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 53g |
| Part Number | BAA0079K |





