Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Angleset EC44 / EC49 Kit 1.0° Poslední Šance
Původní cena byla: 2 680,00 Kč.1 072,00 KčAktuální cena je: 1 072,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Revoluční hlavové složení, které umožňuje změnit úhel sloupku vidlice o 1°.
Doporučujeme pro úpravu geometrie kol na „technické“ (DH, FR, slopestyle, Enduro, bikepark) ježdění.
Balení obsahuje 1 kroužek na 1,5″ (tapereded) sloupek vidlice
a 1 redukční kroužek na vidlici s 1 1/8″ sloupkem.
| Popis | AngleSet EC44/28.6-EC49/40 Offset Cup 1° |
| Horní část – typ | EC – External Cup |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | EC – External Cup |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 49.61mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Sealed |
| Výška spodní části | 14mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | 7075 Aluminum |
| Hmotnost | 156g |
| Part Number | BAA0478K |





