Sleva!
Hlavové složení Cane Creek 110 ZS56/40 Bottom (modrá) Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 1 533,00 Kč.613,20 KčAktuální cena je: 613,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cane Creek 110 ZS56 – Bottom je spodní díl hlavového složení pro rámy s 1,5″ hlavovou trubkou (vnitřní průměr hlavové trubky 55,95 mm) a vidlice s 1,5″ nebo „tapered“ sloupkem.
Ložisko je uloženo uvnitř rámu.
Cane Creek 110 – řada hlavových složení nejvyšší kvality bez kompromisů. Název je odvozen od délky záruky – 110 let.
Nerezové ložisko. Vyrobeno v USA.
| Popis | ZS56/40/H4/x |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 55.95mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Aluminum, Dual-Seal |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Top-quality, sealed stainless steel bearings |
| Materiál | 7075 |
| Hmotnost | 53.76g |
| Part Number | BAA0157x |





