Sleva!
Hlavové složení Cane Creek 110 IS42 Top (červená) Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 1 533,00 Kč.613,20 KčAktuální cena je: 613,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní díl hlavového složení Cane Creek 110 IS 42. Integrované hlavové složení pro rámy s „italským“ rozměrem ložisek (vnější průměr 42 mm). Vhodné na silniční, horská i trekingová kola.
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková lodˇ. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá 110 výjmečnou?
Nízká hmotnost
Unikátní systém utěsnění
Odolná, nerezová ložiska
Výběr barevných provedení
Možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek!
| Popis | IS42/28.6/H9/x |
| Horní část – typ | IS – Integrated |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 42.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 9mm |
| Typ ložiska horní části | Nerezové |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 7075 |
| Hmotnost | 41.81g |
| Part Number | BAA0661x |





