Sleva!
Hlavové složení Cane Creek 110 EC49/40 Bottom (stříbrná) Pouze Dnes
Původní cena byla: 1 390,00 Kč.556,00 KčAktuální cena je: 556,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková loď. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá 110 výjmečnou?
Nízká hmotnost
Unikátní systém utěsnění
Odolná, nerezová ložiska
Výběr barevných provedení
Možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek!
| Popis | EC49/40/H12/x |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | EC – External Cup |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 49.61mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 39.79mm |
| Kroužek na vidlici | Aluminum, Dual-Seal |
| Výška spodní části | 12mm |
| Typ ložiska spodní části | Nerez |
| Materiál | 7075 Aluminum |
| Hmotnost | 75.43g |
| Part Number | BAA0162x |





