Sleva!
Hit Sezóny Hlavové složení Cane Creek AER ZS44 Top (2. gen.)
Původní cena byla: 916,00 Kč.366,40 KčAktuální cena je: 366,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní část hlavového složení Cane Creek AER ZS44 nové generace.
Cene Creek AER je řada nejlehčích hlavových složení na světě.
Určeno pro silniční kola.
Maximální redukce hmotnosti bylo dosaženo použitím kluzného klužiska Norglide® T (1,5g) a odfrézování hliníkových částí složení.
Nová generace hlavových složení AER umožňuje výměnu kluzného ložiska za standardní (např. pro tréning).
| Popis | ZS44/28.6/H7/K |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 6.85mm |
| Typ ložiska horní části | AER Aluminum Bearing |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | Carbon UD |
| Hmotnost | 49.8g |
| Part Number | BAA0961K |





