Bezpečná Platba Sedlovka Cane Creek Thudbuster G4 ST
Původní cena byla: 4 690,00 Kč.1 876,00 KčAktuální cena je: 1 876,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
Paraleogramová odpružená sedlovka od firmy Cane Creek Thudbuster G4 přináší řadu vylepšení oproti svému předchůdci. Nově navržený systém zajišťuje vyšší životnost, snadnější nastavení tvrdosti bez nutnosti použít jakékoli nářadí a lze ji použít pro jezdce do 150kg.
| OFFSET | 0mm (nezatížená) |
| MATERIÁL | Dural |
| UCHYCENÍ SEDLA | Uchycení jedním šroubem |
| ČEPY | Servisovatelné tvrdě anodizované duralové čepy, PTFE futra |
| ELASTOMERY |
Extra měkký – pod 45kg Měkký – 45kg – 68kg (součástí balení) Střední – 68kg – 90kg (součástí balení) Tvrdý – 90kg – 115kg (součástí balení) Extra tvrdý – 115kg – 150kg |
| ZDVIH | 50mm / 1.97in |
| DÉLKA | 27.2 – 345mm, 30.9 + 31.6 – 375mm |
| HMOTNOST | 580g (31.6) |
| MAXIMÁLNÍ HMOTNOST JEZDCE | 330lbs / 150kg |
| ZASUNUTÍ | Minimum – 100mm / Maximum – 274mm |
| PRŮMĚR | 27.2, 30.9, 31.6 (ostatní průměry za pomoci redukčních vložek) |
Pozor: odpružená sedlovka Cane Creek Thudbuster G4 ST je určena pro jezdce pouze do hmotnosti 150Kg! 🙂
Návod ke stažení ZDE





