Sleva!
Baterie Panasonic LR1 Alkaline Cell Power 1,5V 900mAh 1ks Akční Cena
Původní cena byla: 39,00 Kč.19,50 KčAktuální cena je: 19,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Baterie Panasonic LR1 Alkaline Cell Power 1,5V 900mAh 1ks
Alkalická mikro baterie 1,5V s kapacitou 900mAh
Speciální foto lithiové baterie |
|
| Výrobce | Panasonic |
| EAN | 5019068592551 |
| Kód produktu | LR1 1,5V |
| Typ | LR1 |
| ANSI code | 5019068592551 |
| Délka v mm | 30,2 mm |
| Průměr | 12 mm |
| Hmotnost | 9 g |





