Sleva!
Akční Nabídka Hlavové složení Cane Creek 110 ZS44/EC44 Ceramic (30th Anniversary limitovaná edice)
Původní cena byla: 4 990,00 Kč.1 996,00 KčAktuální cena je: 1 996,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková lodˇ. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá cane Creek 110 výjmečnou?
- nízká hmotnost
- poměr cena / životnost
- unikátní systém utěsnění
- odolná, do misek vlisovaná ložiska
- výběr barevných provedení
- možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek!
Hlavové složení Cane Creek 110 ZS44/EC44 je určen pro rámy s otvorem hlavové trubky o vrchním průměru 44mm a spodním 44mm. Standardně určeno pro vidlici s kónickým sloupkem (po dohodě možno upravit pro vidlice se sloupkem 1 1/8).
| Popis | ZS44/28.6/H8/|EC44/40/H12 |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 8mm |
| Typ ložiska horní části | 110 |
| Spodní část – typ | EC – External Cup |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 40mm |
| Kroužek na vidlici | ALU |
| Výška spodní části | 12mm |
| Typ ložiska spodní části | 110 |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 62.79g |
| Part Number | BAA2371-CC30 |





