Sleva!
Hlavové složení Cane Creek 110 IS41 Top Tall (červená) Zlevněný
Původní cena byla: 1 533,00 Kč.613,20 KčAktuální cena je: 613,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní část integrovaného hlavového složení Cane Creek pro rámy s vnitřním průměrem hlavové trubky 41mm.
Cane Creek je leader oboru a 110 jeho vlajková lodˇ. Název hlavového složení vznikl podle délky záruky – 110 let.
Co dělá 110 výjmečnou?
Nízká hmotnost
Unikátní systém utěsnění
Odolná, nerezová ložiska
Výběr barevných provedení
Možnost kombinovat barvy horní a dolní misky
Důrazně doporučujeme montáž nářadím Cane Creek
| Popis | IS41/28.6/H15/x |
| Horní část – typ | IS – Integrated |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 41.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 15mm |
| Typ ložiska horní části | Nerezové |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 7075 |
| Hmotnost | 47.51g |
| Part Number | BAA0147x |





