Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty EC30 Levný
Původní cena byla: 1 690,00 Kč.676,00 KčAktuální cena je: 676,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Hlavové složení Cane Creek Forty pro klasické rámy s otvorem hlavové trubky o průměru 30.1mm a 1″, bezzávitovým sloupkem vidlice. Vhodné pro horská, silniční i trekingová kola.
Balení obsahuje kompletní hlavové složení.
Novou řadu hlavových složení Cane Creek FORTY charakterizuje neuvěřitelně nízká hmotnost, kvalitní utěsněná ložiska a originální utěsnění vnějších misek i kroužku na vidlici. V poměru výkon/cena jasná jednička na trhu.
| Popis | EC30/25.4/H16/K|EC30/26/ H12/K |
| Horní část – typ | EC – External Cup |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 30.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 25.4mm |
| Výška horní části | 16mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | EC – External Cup |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 30.1mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 26.43mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Face-Sealed |
| Výška spodní části | 12mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 89g |
| Part Number | BAA0067K |





