Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty ZS56/30 Bottom (1 1/8) Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 1 090,00 Kč.436,00 KčAktuální cena je: 436,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cane Creek FORTY – Zcela nová řada hlavových složení Cane Creek kombinuje bezprecedentní kvalitu, nízkou hmotnost a příjemnou cenu.
Cane Creek Forty ZS56 – Bottom je spodní díl hlavového složení redukující rámy s 1,5″ hlavovou trubkou (vnitřní průměr hlavové trubky 55,95 mm) pro použití vidlice s 1 1/8 sloupkem.
Ložisko je uložno uvnitř rámu, redukce na 1 1/8″ sloupek je pomocí speciálního kroužku na vidlici.
| Popis | ZS56/30/H4/K |
| Horní část – typ | |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u představce | |
| Výška horní části | |
| Typ ložiska horní části | |
| Spodní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 55.95mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 30.015mm |
| Kroužek na vidlici | Steel, Face-Sealed |
| Výška spodní části | 4mm |
| Typ ložiska spodní části | Black Oxide, Sealed |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 88g |
| Part Number | BAA0089K |





