Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty ZS44 Top Pouze Dnes
Původní cena byla: 1 090,00 Kč.436,00 KčAktuální cena je: 436,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Horní část hlavového sloření Cane Creek 40 ZS44 s nízkou duralovou krytkou.
Novou řadu hlavových složení Cane Creek FORTY charakterizuje neuvěřitelně nízká hmotnost, kvalitní utěsněná ložiska a originální utěsnění vnějších misek i kroužku na vidlici. V poměru výkon/cena jasná jednička na trhu.
| Popis | ZS44/28.6/H8/K |
| Horní část – typ | ZS – ZeroStack |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 44.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 8mm |
| Typ ložiska horní části | Black Oxide, Sealed |
| Spodní část – typ | |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | |
| Kroužek na vidlici | |
| Výška spodní části | |
| Typ ložiska spodní části | |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | 44g |
| Part Number | BAA0080K |





