Sleva!
Paprsek DT Swiss Aero Comp černý Bezpečná Platba
Původní cena byla: 55,00 Kč.27,50 KčAktuální cena je: 27,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
| Varianta | DT aero comp 2.0/2.3*1.2/2.0 |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 5,9g |
| Délky | |
| Ohyb paprsku | 2 mm |
| Zúžení | – |
| Nipl | 2,0 mm |
| Šířka kované části | 2,3 mm |
| Tloušťka kované části | 1,2 mm |
| Zvláštnosti | Plochý |





