Sleva!
Hlavové složení Cane Creek Forty IS41/IS52 Tall Víkendová Akce
Původní cena byla: 1 352,00 Kč.540,80 KčAktuální cena je: 540,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Hlavové složení Cane Creek Forty IS41/IS52 je určen pro rámy s kónickým krkem, horním otvorem pro ložisko 41mm a spodním 52mm. Hlavové složení je určeno pro vidlici s kónickým sloupkem (po dohodě možno upravit pro vidlice se sloupkem 1 1/8 nebo 1 1/4).
| Popis | IS41/28.6/H15/|IS52/40/H1 |
| Horní část – typ | IS – integrované |
| Horní část – vnitřní průměr rámu | 41.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u představce | 28.6mm |
| Výška horní části | 15mm |
| Typ ložiska horní části | Forty |
| Spodní část – typ | IS – integrované |
| Spodní část – vnitřní průměr rámu | 52.00mm |
| Průměr sloupku vidlice u korunky | 40mm |
| Kroužek na vidlici | Mosaz |
| Výška spodní části | 1mm |
| Typ ložiska spodní části | Forty |
| Materiál | 6061 |
| Hmotnost | |
| Part Number | BAA0741K |





